Home Styl życia Wózek dziecięcy 3w1 – jak wybrać?

Wózek dziecięcy 3w1 – jak wybrać?

przez Redakcja
wózek dziecięcy 3w1

W ostatnich latach całkowicie zmieniło się postrzeganie dzieci. Choć od zawsze były to istoty pożądane i kochane, obecnie można mówić o całkowicie innym wymiarze miłości. Chcemy dać swoim pociechom jak najwięcej, chcemy, aby żyło im się jak najlepiej. Ponadto, nie szczędzimy również sobie. Dlatego też wybieramy dodatki i akcesoria, które nie tylko sprawdzą się od strony dzieci, ale również od strony rodzicielskiej. Przykładem jest chociażby wózek dziecięcy 3w1. Od czego zależy jego wybór? Na co zwrócić uwagę, jeśli właśnie taki wózek chcemy sprawić naszemu maleństwu?

Wózek dziecięcy 3w1 – co to oznacza?

Wózek 3w1 to nic innego, jak wielofunkcyjny pojazd, który w ostatnich latach cieszy się sporą popularnością. Dlaczego? Powodem tego jest fakt, iż wózek ten daje sporo możliwości. Przede wszystkim jest to specjalny stelaż, na którym można posadzić gondolę będącą idealnym pojazdem dla noworodka, jak i spacerówkę. Co ciekawe, w zestawie znajdziesz specjalny fotelik samochodowy, tzw. łupinkę, którą bardzo łatwo możesz przytroczyć pasami do siedzenia. Jak widać, wózek z fotelikiem samochodowym, który również można umieścić na stelażu to fantastyczne rozwiązanie. Siedzisko spacerowe przyda się w późniejszym czasie, dlatego też jest to wózek na lata – nie na jeden sezon.

Wózki wielofunkcyjne dziecięce są obecnie bardzo popularne, a to również przez wzgląd na cenę. Podczas jednego zakupu dostajesz bowiem pojazdy na dłuższy czas. Przez minimum pół roku Twoje dziecko będzie jeździło na zmianę w gondoli oraz łupince, a w momencie, kiedy zacznie już stabilnie siadać, może śmiało przesiąść się do spacerówki. Wózki 3w1 to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Nie musisz martwić się osobno o wszystkie te rzeczy, ponieważ kupując jeden produkt, otrzymujesz cały zestaw. Nie potrzeba także dodatkowych adapterów do łupinki, ponieważ całość jest odpowiednio zsynchronizowana.

Czy wózek 3w1 to dobre rozwiązanie dla dziecka i rodziców?

Wózek 3w1 to wbrew pozorom wspaniałe rozwiązanie dla młodych rodziców. Mamy od samego urodzenia chcą, aby dzieci przebywały na świeżym powietrzu, dlatego tak ważne jest, by mieć od razu gondolę w domu po porodzie. Wózki wielofunkcyjne 3w1 wystarczają na długi czas. Co ciekawe, ich cena wcale nie przeraża. Gdyby podliczyć koszty zakupu każdej tej części osobno, na pewno wyszłyby kosmiczne sumy. W przypadku wózka 3w1 można go zakupić za kilkaset złotych. Ponadto, jeden zakup wymaga znacznie mniej szukania, aniżeli zakup każdego sprzętu osobno. Jak więc widać, wózek 3w1 dla rodzica to znaczna oszczędność czasu.

Wózek tego rodzaju zapewnia dziecku sporą wygodę. Można o tym samym mówić odnosząc się do osoby rodzica, ponieważ gondola pozwala na bezpieczne ułożenie dziecka. Daszek w komplecie osłania młodziutką twarz przed wiatrem, zimnem, ale również nadmiernym słońcem. W spacerówce można liczyć na głęboki daszek oraz rozkładane siedzenie. Dzięki temu, wybierając się na spacer z dzieckiem siedzącym, śmiało można je uśpić, ponieważ pozycja leżąca jest jak najbardziej możliwa do uzyskania.

Jakie zalety płyną z wykorzystania wózka 3w1?

Wózki wielofunkcyjne to ogromne ułatwienie i wygoda. Nie trzeba jeździć za każdym osobno, kiedy widzisz, że dziecko jest już gotowe do siadu, wystarczy wyjąć spacerówkę z garderoby czy garażu. Ten typ wózka dodatkowo ułatwia podróżowanie. Wystarczy zdjąć gondolę ze stelaża i włożyć ją do bagażnika, a następnie włożyć do niego złożony stelaż. Nosidełko, czyli wspomniana wcześniej łupinka świetnie sprawdza się, kiedy trzeba gdzieś jechać samochodem. Jest lekka i pozwala na łatwe przenoszenie malucha. Sprawdź dobrej jakości wózki na stronie https://www.bobowozki.com.pl/wozki-dzieciece/zestawy-3w1/p/2_184.

Materiał zewnętrzny

Podobne artykuły

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.