Home O serwisie

O serwisie

przez Patrycja Nowak

Serwis eKosmetyczki to tematyczny portal internetowy, dostarczający informacji na temat sposobów pielęgnacji urody, stosowania zabiegów kosmetycznych, skuteczności działania kosmetyków, a także sposobów ochrony zdrowia i atrakcyjnego stylu życia. Kładziemy nacisk na obiektywizm i przydatność wiedzy, a także staramy się informować czytelników w nawiązaniu do doświadczeń profesjonalistów oraz ugruntowanych tradycji. Zwracamy również szczególną uwagę na takie aspekty życia, jak odpowiednia dieta, unikanie zagrożeń dla zdrowia czy ćwiczenia fizyczne. eKosmetyczki.pl to przede wszystkim wspólnota ludzi zainteresowanych poszerzaniem własnej świadomości na temat fizyczności i duchowości, a także poszukujących właściwych dla siebie rozwiązań.

Portal eKosmetyczki.pl

Do współpracy z naszym serwisem staramy się zapraszać specjalistów i specjalistki z dziedziny kosmetologii, medycyny, farmakologii, dietetyki i innych zawodów ochrony zdrowia i urody. Zamieszczane informacje mają charakter poradnikowy i inspiracyjny, nie stanowią jednak w świetle obowiązującego prawa porady medycznej.


Nasi stali współpracownicy:

Autor tekstów w dziale Kosmetologia:

Patrycja Nowak

mail: p.nowak@ekosmetyczki.pl

Autor tekstów w dziale Diety:

Aleksandra Banaszkiewicz

email: a.banaszkiewicz@ekosmetyczki.pl

Kontakt do serwisu eKosmetyczki.pl

Grupa EcoCom

ul. Wita Stwosza 73/119
80-308 Gdańsk

tel. +48 787 790 105


Właściciel serwisu nie zwraca niezamówionych materiałów, a w razie opublikowania zastrzega sobie prawo do ich skracania.

Wszelkie prawa autora, właściciela serwisu i producenta bazy danych są zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów jest zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe jest wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.