Home Porady Jak usunąć tkankę tłuszczową i poprawić wygląd skóry bez użycia skalpela?

Jak usunąć tkankę tłuszczową i poprawić wygląd skóry bez użycia skalpela?

przez Patrycja Nowak
Zabieg Icoone

Nieustanny postęp w dziedzinie medycyny estetycznej sprawia, że metody usuwania tkanki tłuszczowej są coraz bezpieczniejsze i mniej inwazyjne. Obecnie skuteczna poprawa wyglądu skóry nie wymaga już użycia skalpelu. Korekty ciała odbywają się z zastosowaniem mniej bezpośrednich rozwiązań, co niweluje ryzyko wystąpienia efektów ubocznych. Do najskuteczniejszych zabiegów tego typu należą te z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

 

Zabieg Icoone

Icoone to innowacyjna technika masażu, bazująca na rozwiązaniach znanych od lat w dziedzinie masażu endermologicznego. Wykorzystywane w nim urządzenie w sposób nieinwazyjny usuwa tkankę tłuszczową i skutecznie modeluje sylwetkę. Zabieg znajduje zastosowanie w przypadku bardzo wielu problemów kosmetycznych i zdrowotnych, takich jak m.in. cellulit, blizny, obrzęki limfatyczne, zapalenia ścięgien, sztywność mięśni czy utrata elastyczności skóry. Za efektywność masażu odpowiadają zmechanizowane głowice masujące, które dostarczają skórze odpowiednią ilość bodźców mikrostymulacyjnych przy każdym pełnym ruchu. Zabieg ten wspomaga wymianę międzykomórkową i stymuluje unaczynienie, uaktywniając tym samym układ limfatyczny i układ krążenia. Icoone przyczynia się w ten sposób do wymodelowania sylwetki, m.in. poprzez przywrócenie właściwego metabolizmu i rozbicie tkanki tłuszczowej.

Icoone – przed i po

Przeprowadzenie zabiegu Icoone pozwala na wykonanie liftingu oraz energetycznego masażu drenującego. W ramach odpowiednich programów medycznych, da się w ten sposób zwiększyć jędrność skóry po liposukcji, zlikwidować nieestetyczne ślady czy pozbyć się naczynek i żylaków. Do szczególnie interesujących rozwiązań należy możliwość wykonania jednorazowego, intensywnego zabiegu wyszczuplającego talię. Nie tylko pozwala on na błyskawiczne pozbycie się kilku zbędnych centymetrów, ale też stymulująco działa na ciało. Urządzenie Icoone w bezpieczny i delikatny sposób ujędrnia także piersi. Lifting pobudza głębsze warstwy skóry i zwiększa pracę fibroplastów, pobudzając tym samym produkcję kolagenu i elastyny. Działanie to odmładza piersi i wykazuje wpływ leczniczy, poprawiając cyrkulację krwi i odblokowując kanaliki limfatyczne. Icoone posiada również program opracowany specjalnie z myślą o mężczyznach.

Zabieg Icoone – cena

W przypadku Icoone cena uzależniona jest od rodzaju programu estetycznego lub medycznego oraz ilości zabiegów. Interesującą ofertę w tym zakresie posiada klinika Anlaya, której cennik sprawdzić można na stronie: https://anlaya.pl/pricelist/306-icoone. Program estetyczny obejmujący 40-minutowy zabieg na twarz kosztuje 250 zł. Drenaż limfatyczny twarzy + oczy trwa 20 minut, a jego cena to 150 zł. Standardowy, półgodzinny program Icoone Basic kosztuje 250 zł, a w wersji rozbudowanej + 1 Fokus – 280 zł. W ofercie znajduje się również Icone Basic + 2 lub 3 Fokusy, a cena każdorazowo wzrasta o trzydzieści złotych. Pojedynczy, dwudziestominutowy zabieg medyczny kosztuje 200 zł. Cena maleje wraz z ilością zabiegów przeprowadzonych w programie, dzięki czemu zaoszczędzić można nawet kilkadziesiąt złotych.

Zalecenia do zabiegu Icoone

Zabiegi Icoone przeznaczone są dla osób, które poszukują szybkiego, nieinwazyjnego i skutecznego rozwiązania różnych problemów estetycznych. Niezależnie od kondycji i rodzaju skóry, ich przeprowadzenie nie wiąże się z ryzykiem wystąpienia efektów ubocznych. Na szczególną uwagę zasługuje wykonywany z użyciem urządzenia Icoone zabieg na cellulit. Jego przeprowadzenie pozwala na zlikwidowanie nawet głęboko zlokalizowanego tłuszczu, którego nie da się usunąć za pomocą ćwiczeń fizycznych oraz diety. Icoone to również rozwiązanie dla osób mających problemy naczyniowe i bóle mięśni. Sprawdza się w usuwaniu blizn pooperacyjnych i ponaczyniowych, które z różnych powodów nie kwalifikują się do tradycyjnych zabiegów chirurgicznych. Dodatkową zaletą jest fakt, że można stosować zabieg w ciąży. Zabiegi w ramach tego programu przeznaczone są również dla kobiet po porodach, które chcą wrócić do dawnej sylwetki.

Podobne artykuły

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.