Home Marki kosmetyczne Ziaja – Popularna polska marka kosmetyczna

Ziaja – Popularna polska marka kosmetyczna

przez Patrycja Nowak
Ziaja

Kosmetyki marki Ziaja to jedne z naszych rodzimych produktów, którymi warto pochwalić się na rynku międzynarodowym. Ta założona w 1989 roku przez Aleksandrę i Zenona Ziaja firma zawsze stawia na ciągły rozwój i wsłuchiwanie się w potrzeby konsumentów. Jest to marka założona przez farmaceutów, dlatego jeżeli chodzi o bezpieczeństwo stosowania jej produktów, jest bardzo wysoko oceniana. Ziaja produkuje także farmaceutyki.

Pierwszym produktem wyprodukowanym przez markę Ziaja był naturalny krem oliwkowy, który do tej pory odnosi olbrzymie sukcesy sprzedażowe. Cały asortyment to jednak obecnie prawie tysiąc różnych produktów. Jak przekonują ich twórcy, tworzonych z pasją i przy zachowaniu substancji aktywnych przyjaznych dla skóry i środowiska oraz nietestowanych na zwierzętach. O ile kosmetyki tej firmy nie są może w 100% naturalne to zawartość składników syntetycznych, takich jak konserwanty, ograniczona jest do minimum.

Dobre strony produktów marki Ziaja

Kosmetyki Ziaja to szereg produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Firma wypuściła też linię ZiajaPRO, której grupą docelową są gabinety kosmetyczne, a sama seria bazuje na naturalnych składnikach i recepturach tworzonych z najlepszym farmaceutycznym doświadczeniem. Co ważne, produkty tej firmy to wysoka i doceniania przez ekspertów jakość, a jednocześnie niskie ceny, które sprawiają, że są one dostępne dla wszystkich.

Kolejnym plusem tej marki jest jej szeroka dostępność. Kosmetyki Ziaja można bowiem zakupić w praktycznie każdej drogerii i aptece, a także w specjalnych punktach firmowych, utworzonych w większości w centrów handlowych i sprzedających produkty tylko tej jednej marki.

Ziaja to także szereg dermokosmetyków, będących bezpośrednim następstwem i odpowiedzią firmy na rosnące zapotrzebowanie konsumentów. Preparaty pielęgnacyjne powstają w dwóch polskich zakładach produkcyjnych, pod nadzorem wysokiej klasy specjalistów i z wykorzystaniem najnowocześniejszych, przyjaznych dla środowiska technologii. Wytwarzanie odbywa się w ciągłej współpracy z laboratoriami badawczo-rozwojowym, fizyko-chemicznym, mikrobiologicznym i kontroli jakości.

Ziaja – Wysoka jakość niedrogich produktów

Kupując kosmetyki marki Ziaja mamy gwarancję jakości dzięki:

  • produkcji zgodnej z międzynarodową normą ISO 9001:2008,
  • produkcji farmaceutycznej zgodniej z standardami GMP,
  • opakowaniom w pełni przyjaznym dla środowiska i nadających się do ponownego przetworzenia, czyli recyklingu,
  • odpowiedzialności producenta, który jest członkiem Polskiej Izby Przemysłu Farmaceutycznego i Wyrobów Medycznych POLFARMED,
  • stałości monitoringu i nadzoru mikrobiologicznemu oraz środowiskowemu urządzeń, pomieszczeń oraz pracowników.

Kosmetyki Ziaja to polskie produkty kosmetyczne, na które niewątpliwie warto zwrócić swoją uwagę. Chociaż nie są to może całkowicie naturalne produkty, to kupując je, możemy mieć pewność, że nabywamy towar najwyższej jakości. Przynoszą one bardzo dobre efekty pielęgnacyjne, a nawet lecznicze, przy jednoczesnym zminimalizowaniu substancji konserwujących i innych środków mogących powodować alergie lub podrażnienia.

Podobne artykuły

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.