Home Marki kosmetyczne Organic Shop – Rosyjska dusza i europejska jakość

Organic Shop – Rosyjska dusza i europejska jakość

przez Patrycja Nowak
organic shop

Co może być dla nas ważniejsze niż nasze własne zdrowie? Sukces i piękno są wynikiem harmonijnego funkcjonowania naszego ciała. A co może lepiej dbać o nasze zdrowie i piękne ciało niż organiczne składniki, których dostarcza nam sama natura. Organic Shop to marka kosmetyków naturalnych, która bierze pod uwagę bieżące trendy i potrzeby zdrowego trybu życia swoich klientów.

Jak donosi ostatnio wiele poważnych źródeł używanie zwykłych kosmetyków drogeryjnych może zaszkodzić Twojemu pięknu, a przede wszystkim zdrowiu. Szkodliwe składniki chemiczne, które znajdują się w takich kosmetykach, wpływają negatywnie na wiele funkcji życiowych. Skóra wchłania te szkodliwe substancje chemiczne, a pozbycie się ich, gdy już znajdują się w naszym organizmie jest bardzo trudne. Dlatego coraz częściej eksperci zalecają stosowanie naturalnych kosmetyków organicznych. Jeśli makijaż jest naturalny, nie ma w niej szkodliwych substancji syntetycznych, a skóra jest chroniona przed szkodliwymi skutkami działania warunków zewnętrznych.

Organic Shop – Interesująca linia kosmetyków naturalnych

Seria naturalnych kosmetyków Organic Shop to wyjątkowe połączenie tradycyjnych składników naturalnych i najnowszych technologii. Specjaliści, którzy stworzyli tę linię, nie tylko opracowali inny produkt kosmetyczny, ale stworzyli całą filozofię. Jego esencją jest przede wszystkim: prostota, czystość, naturalność.

•  Proste! Siła receptur kosmetycznych Organic Shop pochodzi z prostych składników naturalnych, z prostych i tradycyjnych formuł kosmetycznych, a także z prostych i nieszkodliwych opakowań.

•  Czyste! Wyjątkowość produktów kosmetycznych Organic Shop polega na tym, że są one wykonane bez użycia parabenów, silikonów, SLS, sztucznych zapachów, syntetycznych barwników, konserwantów, a opakowania nie wykorzystują nienaturalnych surowców.

•  Naturalne! Zastosowanie właściwych kompozycji do pielęgnacji kosmetycznej Organic Shop obejmują przede wszystkim zdrowe i naturalne olejki roślinne, ekstrakty ziołowe i koncentraty roślinne, które dają możliwość wykorzystania maksymalnych korzyści z zawartych w nich organicznych związków aktywnych.

Co jeszcze warto wiedzieć o marce Organic Shop

Produkty kosmetyczne Organic Shop są tworzone specjalnie dla osób o podobnych poglądach, którzy podzielają zasady zdrowego stylu życia. Te rosyjskie kosmetyki naturalne są obecnie produkowane w Estonii i biorą pod uwagę specyfikę pielęgnacji ciała w naszym klimacie. Dzięki niej można dosłownie doświadczyć przez skórę zaskakująco głębokich i żywych doznań.

Do produkcji unikalnych produktów z katalogu Organic Shop wykorzystuje się naturalne technologie, łączące najnowsze metody wytwarzania kompozycji kosmetycznych z tradycyjnymi sprawdzonymi recepturami. Wartościowe oleje i napary z roślin, które wchodzą w skład gotowych produktów, są badane i kontrolowane na wszystkich etapach – od materiału siewnego, z którego roślina wyrasta, aż po proces zbierania i przetwórstwa.

Obecnie coraz więcej ludzi na całym świecie rezygnuje ze sztucznych kosmetyków, powodujących często nieodwracalne zmiany, i z których niektóre substancje gromadzą się w komórkach. Zgodnie z niektórymi danymi mogą one istotnie wpływać na nasz organizm, nawet na poziomie genetycznym. Dzięki takim markom jak Organic Shop, po największych celebrytach na świecie, możliwość korzystania z naturalnych kosmetyków po przystępnych cenach otrzymywali również zwykli ludzie, którzy dbają o swoją zdrową przyszłość i środowisko naturalne.

Producent gwarantuje brak siarczanów sodu, parabenów, olejów mineralnych i parafinowych w kompozycji. W maju 2014 szampony, kremy do rąk i kremy do stóp marki Organic Shop otrzymały certyfikat niemieckiej organizacji BDIH.

Podobne artykuły

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.