Home Marki kosmetyczne Patandrub – nowe polskie kosmetyki naturalne

Patandrub – nowe polskie kosmetyki naturalne

przez Patrycja Nowak
patandrub

Polska marka kosmetyków naturalnych Patandrub to grupa produktów szczególnie odpowiednich dla osób o wrażliwej skórze, których składy są w pełni organiczne i bezpieczne. Kosmetyki te są wolne od substancji chemicznych oraz tworzone według filozofii łączenia natury, nowoczesności i przyjemności.

Surowce do tworzenia naturalnych kosmetyków Patandrub to najczystsze komponenty roślinne, udokumentowane odpowiednimi certyfikatami i badaniami. W pełni ekologiczne i w 100% oparte na naturalnych składnikach. To także wykorzystanie innowacyjnych technologii produkcji, z właściwą dbałością o zachowanie ekologicznych procesów wytwarzania.

Patandrub polską marką kosmetyków naturalnych

Stosowanie kosmetyków naturalnych marki Patandrub to szereg niezwykle skutecznych właściwości pielęgnacyjnych dla skóry, szczególnie w zakresie:

  • nawilżania, odżywiania i regeneracji,
  • przywracania zdrowego i ładnego kolorytu,
  • poprawiania napięcia i jędrności skóry,
  • łagodzenia i kojenia wszelkich podrażnień.

Do produkcji opakowań kosmetyków naturalnych marki Patandrub wykorzystywane są materiały, pozwalające na bezproblemowy recykling w polskich warunkach, przy których przetwarzanie opakowań plastikowych nie jest zbyt wysoko rozwinięte. Stosowana jest zasada 3R – Reduce, Reuse, Recycle, co oznacza, że nie są stosowane żadne dodatkowe i niepotrzebne opakowania dla poszczególnych produktów. Jeżeli istnieje taka możliwość produkty są pakowane do tub, które mogą przydać się choćby do przechowywania wielu różnego rodzaju drobiazgów, a wszystkie opakowania nadają się do recyclingu i ulęgają biodegradacji.

Dobra jakość w dobrej cenie

Patandrub to gwarancja naturalności, przy okazyjnych cenach. Bez oszczędzaniu na surowcach możliwe jest uzyskanie wspaniałych wyników pielęgnacji skóry. Dodatkowo zapewniają przyjemne w stosowaniu konsystencje i aromaty. Składniki kosmetyczne, stosowane w produktach tej marki, są dopuszczone przez najważniejsze instytucje certyfikujące naturalne produkty. W większości stanowią one tłoczone na zimno oleje naturalne i masła roślinne, a także cukier, woski pszczeli oraz cenne ekstrakty z roślin. Wszystkie surowce pochodzą tylko z ekologicznych upraw, które gwarantują sposób wytwarzania neutralny dla środowiska.

Marka Patandrub zapewnia gwarancję naturalności, potwierdzoną również  międzynarodowymi certyfikatami:

  • NaTrue – certyfikat, którym oznaczone są produkty tworzone w procesie przyjaznym dla środowiska, bez zawartości produktów modyfikowanych genetycznie oraz stosujących ekologiczne i biodegradowalne opakowania. Dodatkowo certyfikowane tym znakiem marki mają zakaz używania pochodnych ropy naftowej, PEG-ów, SLS, glikolu propylenowego, karbomerów, barwników i aromatów syntetycznych, parabenów, konserwantów, a także składników testowania na zwierzętach.
  • Fundacja VIVA i certyfikaty wegetarian i wegan – przyznawany produktom spełniającym normy poszanowania praw zwierząt, kosmetykom nie testowanym na zwierzętach i bez pochodzenia odzwierzęcego.
  • ECOCERT – certyfikujący produkty naturalne i organiczne, jak również  półprodukty do tworzenia kosmetyków. Stanowi gwarancję, że zostały zachowane najwyższe standardy ekologiczne oraz zasady sprawiedliwego handlu. Surowce z tym certyfikatem pochodzą z upraw, które nie stosują żadnych środków chemicznych i nawozów sztucznych. ECOCERT dodatkowo rozróżnia kosmetyki na naturalne i organiczne. Normy dotyczące przyznawania certyfikatu pokrywają się w większości z normami NaTrue.

Patandrub to kolejna marka ekologicznych kosmetyków, naszego rodzimego pochodzenia, stanowiąca gwarancję wysokiej jakości i naturalności, a także przystępnej ceny. Niewątpliwe warto się nimi zainteresować.

Podobne artykuły

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.