Home Marki kosmetyczne Make Me Bio – polska marka kosmetyków natralnych

Make Me Bio – polska marka kosmetyków natralnych

przez Patrycja Nowak
Make Me Bio

Polska marka kosmetyków naturalnych Make Me Bio to kolejny dowód na to, że nasze krajowe produkty z powodzeniem mogą być porównywane do największych światowych marek, jeżeli chodzi o produkcję naturalnych i w pełni bezpiecznych kosmetyków. Spełniają one standardy najważniejszych, międzynarodowych instytucji kontrolujących branżę.

Inspiracją twórców marki, była fascynacja rola, jaką odgrywa natura i ekologiczny tryb życia, w pielęgnacji i zdrowiu, a tym samym podziw i miłość do przyrody. Kosmetyki naturalne marki Make Me Bio to produkty stworzone na bazie organicznych składników pochodzenia roślinnego. Wszystkie one pozyskiwane są z ekologicznych upraw, posiadających odpowiednie certyfikaty pochodzenia. Same receptury produktów są opracowywane przez szereg dermatologów i technologów kosmetycznych, zapewniających produkty najwyższej jakości. W ten sposób, połączona jest moc i dobro natury, z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie kosmetyki naturalnej.

Make Me Bio – Jakość za rozsądną cenę

Kosmetyki Make Me Bio są w pełni naturalne, a tym samym całkowicie bezpieczne. Wyróżniają się hipoalergicznością, potwierdzoną przez dermatologów, a jednocześnie dużą skutecznością pielęgnacyjną. Nie wywołują podrażnień i mogą być stosowane do wszystkich typów skóry.

W ofercie firmy znajdują się specjalne linie produktów, dedykowane cerze suchej, tłustej, mieszanej, dojrzałej, jak i skłonnej do wyprysków. Tak więc każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

Jak przystało na szanującą się firmę, tworzącą ekologiczne produkty, marka Make Me Bio nie testuje swoich produktów na zwierzętach. Są one testowane w sposób na miarę XXI wieku, w laboratoriach, za pomocą specjalistycznych aparatury technicznej. Dzięki temu, po raz kolejny marka udowadnia swoje zamiłowanie i szacunek do przyrody i natury.

Wysoka skuteczność działania

Produkty wyprodukowane pod marką Make Me Bio nie wykazują żadnych, istotnych skutków ubocznych. Nie doprowadzają do nadmiernego przesuszania skóry, czy blokowania ujść gruczołów łojowych. Dzięki temu, moc użytych składników naturalnych jest wykorzystywana w 100%, gwarantując ich niezawodność i wysoką skuteczność działania.

Ze względu na ich delikatność i bezinwazyjność można je też stosować tak często, kiedy tylko potrzeba. Poszczególne linie kosmetyczne tej marki mają także swoje indywidualne nuty zapachowe. Są to jednak bardzo delikatne zapachy, niewzbogacane sztucznymi substancjami aromatyzującymi. Ich aromaty porównywane są często, jako coś pomiędzy kosmetykami bezzapachowymi, a produktami aromatyzowanymi, drogeryjnymi.

Ceny kosmetyków Make Me Bio nie są może najniższe na rynku, nawet w kategorii w jakiej znajdują się kosmetyki bez chemii. Wiele użytkowniczek jednak bardzo je ceni, w szczególności wysoka skuteczność działania, niemalże natychmiastowe i relaksujące efekty oraz charakteryzującą je wydajność.

Podobne artykuły

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.