Home Marki kosmetyczne Bielenda – naturalne, bezpieczne, polskie

Bielenda – naturalne, bezpieczne, polskie

przez Patrycja Nowak
Bielenda

Marka Bielenda należy do polskiej firmy, produkującej kosmetyki naturalne już od 1995 roku. Produkty tej firmy to połączenie jakości, naturalności i nowych technologii. Bielenda to ponad 400 najwyższej jakości produktów pielęgnacyjnych. Co wyróżnia tę markę?

Celem marki Bielenda jest dotarcie zarówno do klientów indywidualnych, jak i do profesjonalnych odbiorców, wykonujących zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze. Zainteresowaniem objęte są zatem wszelkie gabinety kosmetyczne, placówki odnowy biologicznej oraz szkoły kosmetyczne.

Bielenda to szeroka gama ofert kosmetycznych

Bielenda to także instytuty kosmetyczno-estetyczne, w których wykonywane są zabiegi oraz terapie pielęgnacyjne pod patronatem firmy. Pracujący tam lekarze dermatolodzy i kosmetyczki proponują szereg zabiegów odmładzających, wyszczuplających i relaksacyjnych.

Kosmetyki Bielenda w całości powstają w siedzibie firmy w Krakowie. Na bieżąco tworzone i wdrażane są nowe, autorskie receptury, tak by zaspokoić potrzeby każdego klienta. Najwyższa jakość kosmetyków to także gwarancja bezpieczeństwa, zapewnionego rygorystycznymi badaniami i testami laboratoryjnymi. Wszystkie produkty są badane na każdym etapie powstawania, a każda partia jest dogłębnie sprawdzana i weryfikowana pod kątem jakości.

Tę polską markę docenili już także liczni odbiorcy na rynkach zagranicznych, gdyż kosmetyki są eksportowane do znacznej ilości państw europejskich, jak również Korei i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Efektywność i bezpieczeństwo kosmetyków naturalnych tej marki oparta jest także na stosowaniu najwyższej jakości organicznych ekstraktach roślinnych, w pełni wchłanianych i przyswajanych przez skórę, przy jednoczesnym dbaniu o ich najlepsze działanie. Dodatkowo, pasjonaci tworzący te kosmetyki wiedzą, że działanie każdego produktu to nie tylko jego efekty, ale także przyjemność korzystania. Właśnie dlatego kosmetyki naturalne marki Bielenda posiadają piękne zapachy, kolory i przyjemne konsystencje.

Atuty produktów marki

Najważniejszymi atutami kosmetyków tej marki jest więc:

  • doskonałe połączenie naturalnych składników i działania składników pochodzących z roślin z innowacyjnymi technologiami produkcyjnymi, dającymi możliwość jeszcze lepszego zastosowania substancji czynnych, jakie podsuwa nam sama natura,
  • najlepsze składniki pochodzenia roślinnego, używane w autorskich recepturach,
  • wysoka skuteczność kosmetyków, jak i dbanie o pełne bezpieczeństwo ich stosowania, także dzięki licznym testom i badaniom,
  • rozsądna cena, w porównaniu do wysokiej jakości i efektywności kosmetyków.

Bielenda posiada certyfikaty jakości ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2004. Firma wymaga także posiadanie stosownych certyfikatów przez swoich dostawców. Wszystkie składniki spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Wśród certyfikatów możemy znaleźć te, które przyznawane są tylko firmom, które podczas procesów produkcji nie narażają w żaden sposób środowiska naturalnego na jakiekolwiek negatywne działanie.

Polska marka Bielenda to szereg najwyższej jakości kosmetyków i dermokosmetyków, które są doceniane także poza granicami naszego kraju. Może warto się im nieco bliżej przyjrzeć?

Podobne artykuły

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.