Home Aktualności Perła rynku kosmetycznego dla Biolaven Organic

Perła rynku kosmetycznego dla Biolaven Organic

przez Patrycja Nowak
perła rynku Biolaven Organic

Perła Rynku Kosmetycznego to nagroda w ogólnopolskim plebiscycie branży kosmetycznej, która przyznawana jest przez detalistów i wskazuje najlepsze nowości rynkowe. Celem konkursu jest docenienie starań najlepszych producentów, którzy wprowadzają na rynek najbardziej udane innowacje kosmetyczne.

Perły Rynku stanowią jedne z najstarszych nagród tego typu w Polsce. Ich wartość wynika z faktu, że są przydzielane przez uczestników rynku detalicznego. Uznaje się, że nagrody te wyznaczają trendy w obrębie swoich kategorii produktów kosmetycznych. Stanowią również rodzaj barometru oraz wyznacznikiem pewnej mody, która panuje na tzw. rynku urodowym.

Perła rynku dla Biolaven Organic

peła rynkuW tym roku aż 4 wyróżnienia trafiły do firmy Sylveco, producenta nowej serii kosmetycznej Biolaven Organic. Należy zauważyć, że po raz pierwszy w historii plebiscytu ankietowego doceniono kosmetyki naturalne, pomimo że marka Biolaven istnieje na rynku bardzo krótko. Premiera tej serii miała miejsce dopiero w marcu 2015 roku. Należy zatem szczególnie docenić starania twórców z Sylveco za to, że potrafili przyciągnąć do siebie liczne grono klientów i pracowników drogerii, w tak krótkim czasie.

Perły Rynku Kosmetycznego wskazują, że kosmetyki naturalne z powodzeniem mogą konkurować z wiodącymi markami kosmetyków drogeryjnych, które dotychczas wiodły prym w zdobywanych nagrodach we wszelkich konkursach branżowych.

Nagrodzone produkty Biolaven Organic:

Biolaven Organic Żel myjący do ciała – srebrna Perła Rynku Kosmetycznego
Biolaven Organic Balsam do ciała – srebrna Perła Rynku Kosmetycznego
Biolaven Organic Krem do twarzy na dzień – brązowa Perła Rynku Kosmetycznego
Biolaven Organic Krem do twarzy na noc – brązowa Perła Rynku Kosmetycznego

Serdecznie gratulujemy sukcesu i liczymy na więcej!

 

Podobne artykuły

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.