Nowa seria kosmetyków naturalnych Sekrety Arktyki już w Polsce

Sekrety Arktyki

W ostatnim czasie na rynku polskim pojawiła się nowa seria kosmetyków naturalnych. Sekrety Arktyki marki Planeta Organica to kilkanaście różnorodnych produktów pielęgnacyjnych jednego z największych rosyjskich producentów kosmetycznych Pervoe Reshenie.

sekrety arktykiSekrety Arktyki to szeroka gama produktów pielęgnacyjnych, opartych na komponentach roślinnych, pochodzących z dalekich, północnych rejonów ziemi. Zapewniają one niezwykłą moc działania i pozwalają skorzystać z niewiarygodnych właściwości składników aktywnych.

W ramach tej wyjątkowej serii wypuszczono 3 rodzaje szamponów i odpowiadającym ich odżywek do włosów, skomponowanych z wykorzystaniem ekstraktów z żurawiny, cedru oraz rokitnika. Sekrety Arktyki to również wyjątkowe maski i kremy do twarzy i powiek, zapewniających wyjątkowo skuteczną ochronę Anti-Age. Duże zainteresowanie budzą również olejki z żurawiny i moroszki arktycznej. Uzupełnieniem serii jest wspaniały krem do ciała, peeling oraz pianka do mycia twarzy.

Dzięki ekstremalnie trudnym warunkom wegetacji roślin, wykorzystywanych do produkcji kosmetyków naturalnych Sekrety Arktyki, mają one niepowtarzalną moc przetrwania i regeneracji. Zgodnie z informacjami producenta pozwalają one skorzystać z tych właściwości oraz zapewnić zdrowy wygląd i bardzo skuteczną regenerację.

Źródło: http://planetaorganica.ru/secrets-of-arctica/

Jesteśmy bardzo ciekawi jak przyjmą się te kosmetyki na polskim rynku i jakie będą zdobywać recenzje. Już niedługo postaramy się jakieś przygotować!

Tagowany z:     ,

O autorze /


Wyślij swój komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ogólnopolski serwis kosmetyczny